Правоохоронці Волновахи проводять профілактичні бесіди

27.01.2022


Інспектори ювенальної превенції Волноваського району розповідають школярам про шкідливість вживання наркотичних засобів та їх пагубний вплив на дитячий організм. Окрім безповоротної шкоди здоров’ю, за вживання, зберігання та розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів наступають і правові наслідки.

Як організувати своє дозвілля без наркотиків, як вберегти себе та своїх товаришів? Як зробити своє життя яскравим та насиченим? Як зробити правильний вибір, не йти до наркотичної безодні просто через те, що ти боїшся втратити друга? Як повідомити до поліції якщо хтось з твоїх знайомих займається збутом, або вживає наркотики? На ці та багато інших запитань надав відповідь дітям ювенальний інспектор поліції.

За допомогою таких лекцій популяризується здоровий спосіб життя та формується у підлітків негативне ставлення до наркотиків.

Скориставшись чат-ботами Telegram-каналу @fightdrugs_bot та @stopdrugsbot громадяни можуть анонімно надати відому їм інформацію (текст, фото) про інтернет-наркокрамниці та допомогти у їх блокуванні, а також у викритті самих наркоторговців.

 

Волноваський районний відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал